🥳 Львівська обласна Мала академія наук щиро вітає фіналістів найбільшого міжнародного конкурсу шкільних проєктів з екологічних питань «GENIUS Olympiad Ukraine» (17 проєктів)!
⭐Категорія “Наука”, підкатегорія “Якість навколишнього середовища”:
🔵Бик Ірина, учениця 11 класу ЗЗСО Сокальський ліцей №1 імені Олега
Романіва, проєкт “МОНІТОРИНГ ЗАБРУДНЕННЯ АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ ДІОКСИДОМ СІРКИ ТА ДІОКСИДОМ ВУГЛЕЦЮ В МІСТІ СОКАЛЬ ДІОКСИДОМ”
🟡Захарія Роман, учень 10 класу Дрогобицького ліцею, проєкт “СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО ВИМІРЮВАННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ОСВІТЛЕННЯ З ВБУДОВАНИМ СПЕКТРОМЕТРОМ”
🔵Паньків Назарій, учень 10 класу Новояворівського ЗЗСО I-III ст. №2, проєкт
“УТИЛІЗАЦІЯ ВТОРСИРОВИНИ БІОЛОГІЧНИМ ZOPHOBAS MORIO) МЕТОДОМ З МЕТОЮ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ”
⭐Категорія “Наука”, підкатегорія “Інновації”:
🔵Іванків Олег, учень 11 класу Дублянського опорного ліцею імені Героя України Анатолія Жаловаги, проєкт “SHARPWAY”
⭐Категорія “Наука”, підкатегорія “Екологія та біорізноманіття”:
🔵Антонюк Олена, учениця 11 класу Бродівської СЗОШ I-III ст. №2, проєкт “ДИНАМІКА ЧИСЕЛЬНОСТІ ПАРНОКОПИТНИХ У ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «МИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ‘СТИР’»”
🟡Кашуба Христина, учениця 11 класу Сокальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, проєкт “ФЛОРА ТА ДИНАМІКА ФІТОЦЕНОЗУ ПОРОДНИХ ВІДВАЛІВ ШАХТИ «МЕЖИРІЧАНСЬКА» ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО
ГІРНИЧОПРОМИСЛОВОГО РАЙОНУ”
🔵Костецька Дарина, учениця 8 класу КЗ ЛОР “Сокальська загальноосвітня санаторна школа I-III ст. імені Т.Шевченка”, проєкт “ДИНАМІКА РОСТОВИХ ПРОЦЕСІВ БРУНЬОК ДЕРЕВНИХ І КУЩОВИХ ПОРІД У ОСІННЬО-ЗИМОВО-ВЕСНЯНИЙ ПЕРІОД”
🟡Мороз Софія, учениця 11 класу Великомостівського опорного закладу
загальної середньої освіти, проєкт “ВПЛИВ ФІТОНЦИДІВ ЦИБУЛІ РІПЧАСТОЇ НА ПРОРОСТАННЯ НАСІННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР”
🔵Ярошенко Владислава, Захарків Ігор, учні 9 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім.І.Франка, проєкт
“ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ПОШИРЕННЯ СЛИМАКА ARION LUSITANICUS S.L. ТЕРИТОРІЄЮ УКРАЇНИ”
⭐Категорія “Креативне письмо”, підкатегорія “Есе”:
🔵Ковальчук Катерина, учениця 9 класу Бродівської СЗОШ I-III ст. №2, есе “Лист маленької дикої тваринки до кожного з нас”
🟡Костецький Матвій, учень 9 класу ліцею “Личаківський”, есе “ЛЮДИ”
🔵Кушнір Соломія, учениця 8 класу Золочівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1, есе “Збережи болото. Врятуй планету”
🟡Олійник Артур, учень 9 класу СЗШ №99 м.Львова, есе “Екологія мого міста”
🔵Студент Антоніна, учениця 10 класу ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокальський ліцей №3, есе “Мій віртуальний сплав по річці Західний Буг”
⭐Категорія “Креативне письмо”, підкатегорія “Поезія”:
🔵Капустинська Софія, учениця 11 класу Бродівської СЗОШ I-III ст. №2, вірш “Невже потрібно знищити, щоб потім відроджувати?”
🟡Сірська Марія, учениця 10 класу ліцею №21 Львівської міської ради, вірш “Hello, person, the Earth is in danger”
⭐Категорія “Креативне письмо”, підкатегорія “Коротке оповідання”:
🔵Синякевич Дарина, учениця 8 класу ОЗ Мостиський ЗЗСО №1, казка “Охоронці первоцвітів”
💖Щиро бажаємо конкурсантам високих досягнень у фінальному етапі, прагнень змінити світ на краще та умінь, щоб реалізувати прагнення! І пам’ятаймо, що велика перемога народжується малими починаннями!
Слава Україні! 🇺🇦