Україна вперше стала учасницею міжнародного міждисциплінарного освітнього проєкту між галузями науки та мистецтва Global science opera  (GSO).
 20 листопада 2021 року відбулася ПРЕМ’ЄРА науково- популярного фільму – результату досліджень з проблем збереження екосистеми.
 Нашу країну на цьому престижному проєкті репрезентувала учениця секції журналістики Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді  КАТЯ КИСЛОВСЬКА. 
 Школярі та студенти з різних країн світу у коротких відеосюжетах розкривали актуальні проблеми  сьогодення :
– Чим унікальна наша екосистема ?
–  Що є типовим для неї ?
–  Які тварини , птахи чи риби живуть там ?
–  Які є рослини ?
–  Які є інші форми живих організмів ?
–  Як людина впливає на вашу місцеву екосистему ?
–  Яка ваша улюблена частина місцевої екосистеми ( парк , річка ,район ) ?
  Наша юна журналістка створила особистий відеопроєкт про унікальний парк : Львівський СКАНСЕН – Музей народної архітектури та побуту імені К.Шептицького .
 Дівчина у довершеній художній формі відобразила неповторну красу мальовничого куточка природи та його значення для власного емоційного та пізнавального розвитку .
  Відрадно , що саме такий позитивний сюжет презентував Україну у великому фільмі , де були представлені різні куточки світу  : Італія , Бразилія , Португалія , Ефіопія , Індія , Сингапур , Австралія , Хорватія , Румунія , Греція , Норвегія .
 Участь у проєкті Global science opera  (GSO) є для нас гарною нагодою заявити про себе на міжнародному рівні  , набути професійного досвіду та творчого зростання .
 Маємо надію , що і надалі братимемо участь у цьому проєкті , який розвиває критичне сприйняття світу ,творчий потенціал сучасної молоді , привертає увагу до проблем планетарного масштабу , показуючи шляхи вирішення екологічних та інших проблем .